top of page

Водій волонтерської
швидкої (м.Дніпро)

Наша організація займається медичною евакуацією, перевезенням маломобільних людей та доставленням гуманітарної допомоги. Наразі шукаємо в команду водія автомобіля швидкої допомоги.

IMG_8115.HEIC
2022-11-22 11.54.41.jpg
IMG_9299.JPG
IMG_9983.HEIC
IMG_9431_edited.jpg

Що важливо знати?

В нас роль водія — це набагато більше, ніж просто кермування авто. Наш водій — це капітан, керівник місії.

У швидкій не може їхати багато людей, команда це 2-3 людини: водій та медик або супроводжуючий. Тому водій бере на себе більшу частину завдань з організації місії. Це людина, яка керує евакуацією, планує графік, обирає маршрут, піклується про пацієнта, пасажирів, автівку. Це людина, яка спілкується з партнерами, з лікарями, з адміністраціями, яка роздає гуманітарну допомогу людям на визволених територіях. 

Тому ми шукаємо в команду людину, яка впевнено кермує авто, має гарні комунікаційні навички, фізичну форму, велике серце та розумну сміливість допомагати людям близько до лінії фронту.
 

1/9

Які є напрямки роботи?

1

Евакуація та перевезення

Забираємо пацієнтів з лікарень або з домівок і довозимо також або у лікарні, або адресно. Водій кермує швидкою та відповідає за «посадку/висадку» пацієнта, тобто працює з каталкою та ношами. Часто треба підняти/опустити пацієнта, тому потрібна базова фізична форма. 

Більшість часу ми працюємо у Донецькій області. Та залежно від запитів і потреб можемо їздити в Харківську і Херсонську, адресно робити евакуації по всій Україні. Треба бути готовим їздити у місця, які розташовані близько до лінії фронту (ми їздимо всюди, де пускають цивільних). Для екіпажу маємо броники та каски.

2

Робота «мобільного госпіталю»

Ми плануємо виїзди з лікарями у прифронтові поселення. В таких місіях необхідно допомагати з організацією роботи мобільного госпіталю, організовувати черги людей, допомагати у координації на місці.

3

Доставлення гуманітарної допомоги

Завантаження/вивантаження коробок — то наша приємна рутина. Треба бути до цього готовим. 

Як працюємо?

Графік роботи планомірно ненормований. Тобто маємо графік, якого намагаємось дотримуватись, так щоб субота-неділя були вихідні, але якщо є важливі евакуації — то, звісно, не можемо відмовити. Протягом тижня потрібно розраховувати на поїздки на 3-4 дні. Під час поїздок ночуємо в готелях або домовляємось з лікарнями, щоб переночувати у палаті.

 

Також частина роботи — це звітування, тому обов'язково треба буде робити фотографії, підраховувати чеки за пальне та писати короткі звіти про виїзди.

Про Ukrainian Volunteers Group

Подивитись, які місії бувають можна на сайті.
 

Також фото є в інстаграмі— https://www.instagram.com/helpukraine_team/

 

Відео, які добре показують нашу роботу, можна подивитись на сторінці засновника організації Євгена в Інстаграм — https://www.instagram.com/evgeniy_ursalov/reels/

Контакти

Хочете робити добрі справи?

Якщо відчуваєте, що ця посада для вас і готові приєднатись до нашої команди — зв'яжіться у ТЕЛЕГРАМІ з координатором Данилом.

Telegram — https://t.me/unacceptable13о

або напишіть на email ambulance@casers.org

bottom of page