top of page

Водій_ка волонтерської
швидкої (м.Миколаїв)

 

Наша організація займається відновленням доступу до сімейної медицини, медичною евакуацією, перевезенням маломобільних людей та доставленням гуманітарної допомоги. Наразі шукаємо в команду проактивну та комунікабельну людину з водійським посвідченням.

 
IMG_9431_edited.jpg
IMG_20230627_141604.jpg
2022-11-22 11.54.41.jpg
s_AP6V2110.jpg

Що важливо знати?

Член_киня команди — це набагато більше, ніж просто кермування швидкою.

У швидкій не може їхати багато людей, команда це водій, координатор та 2-3 лікарі. Тому водій швидкої бере на себе велику частину завдань з організації місії. Це людина, яка комунікує з пацієнтами, реєструє, визначає пріоритетність, планує графік, обирає маршрут, піклується про пацієнтів, пасажирів, автівку. Це людина, яка спілкується з нашими лікарями, з пацієнтами.

Тому ми шукаємо в команду людину, яка впевнено кермує авто, має гарні комунікаційні навички, фізичну форму, велике серце та розумну сміливість допомагати людям на деокупованій Миколаївщині.

Відновлення доступу до медицини

Люди на деокупованих територіях не бачили лікарів місяцями чи й роками, вони, у кращому випадку, мають на місці медсестру. Що ж до профільних лікарів: кардіолога, гінеколога, ендокринолога, УЗД спеціаліста та інших — то отримати таку допомогу дуже важко. Для цього потрібно їхати десятки кілометрів до великих міст, винаймати для цього приватні "таксі" (по 600+ грн в одну сторону), можливо їхати навіть не один раз, адже потрапити в той же день на прийом часто неможливо...

Ми приїжджаємо разом з лікарями різних спеціальностей та на місці консультуємо усіх, кому це необхідно. Тому у нас можуть отримати допомогу люди поважного віку, яким складно їхати так далеко, маломобільні люди, малозабезпечені родини та усі мешканці деокупованих сіл, кому це необхідно. Завдяки цьому покращуємо самопочуття та здоровʼя людей, показуємо їм, що про них турбуються, про них не забули і вони важливі.

Як працюємо?

На місяць заплановано 6 днів роботи мобільного медичного центру. 6 сіл, один день прийому у кожному. Живемо на базі у місті Миколаєві, де є все необхідне. Щодня виїжджаємо з Миколаєва до деокупованого села, приймаємо усіх охочих та ввечері повертаємося назад. 

Також частина роботи — це звітування, тому обов'язково треба буде робити фотографії, підраховувати чеки за пальне та писати короткі звіти про виїзди.

Про CASERS

 

Подивитись, які місії бувають можна на сайті.
 

Також фото є в інстаграмі— https://www.instagram.com/helpukraine_team/

 

Відео, які добре показують нашу роботу, можна подивитись на сторінці засновника організації Євгена в Інстаграм — https://www.instagram.com/evgeniy_ursalov/reels/

Контакти

Хочете робити добрі справи?

Якщо відчуваєте, що ця посада для вас і готові приєднатись до нашої команди — зв'яжіться у ТЕЛЕГРАМІ з керівником організації Євгеном.

Telegram — https://t.me/UrsalovEugene

bottom of page